Irakasle taldea;

 HAUR HEZKUNTZA 1.ZIKLOADSC06282

1 urteko gela: Igone Baztán
2 urteko gela A: Marifé Martín

2 urteko gela B:  Ainhoa Lersundi

DSC06803
HAUR HEZKUNTZA 2.ZIKLOA

3 urte A: Iratxe Ajuria (HHko koordinatzailea)
3 urte B: Nerea Giménez

4 urte A: María Gayo
4 urte B: Mª Visitación Aparicio
5 urte A: Aintzane Zárraga
5 urte B: Saioa Alonso

English: Vanesa Gorjón

 DSC06194

LEHEN HEZKUNTZA

1. A: Ihintza Revuelta
1. B: Esther Gómez
2. A: Marta Vallejo
2. B: Susana Oruetxebarria

3. A: Begoña Nieto
3.B: Laura Cantera  (Ikastetxeko Kudeaketa arduraduna eta klasez kanpoko ekintzen koordinatzailea)
4. A: Isaac Ramírez

4. B: Marta Vázquez (Pastoral arduraduna eta JMV koordinatzailea)

5. A: Conchi Castro
5. B: Idoia Crespo
6. A: Patricia Ardila
6. B: Pablo Garcés (Jon Alonso)

Arts: Ihintza Revuelta / Esther Gómez / Estibaliz R. de Aguirre/ Borja Alonso
Science: Ane Olabarri / Borja Alonso (LHko koordinatzailea)
English: Esther Gómez / Ane Olabarri / Estibaliz R. de Aguirre / Borja Alonso

Lengua Castellana: Estibaliz Ruiz de Aguirre
Heziketa Fisikoa: Isaac Ramírez / Pablo Garcés (Jon Alonso) / Laura Cantera
Musika: Marta Vallejo / Laura Cantera / Patricia Ardila

BIGARREN HEZKUNTZA
DSC062781. A: Antonio Jorrín
1. B: Guillermo Estalayo
2. A: Itsaso Martín
2. B: Ricardo Aristondo (DBHko koordinatzailea)
3. A: Esther Valbuena
3.B: Maitane Bengoa
4. A: Itziar Arteagoitia
4. B: Inmaculada Barbolla

Biologia: Maitane Bengoa

Geografia eta Historia: Itsaso Martín, Itziar Arteagoitia

Matematikak: Aitor Etxebarriazarraga, Maitane Bengoa, Ricardo Aristondo

Fisika eta Kimika: Maitane Bengoa, Guillermo Estalayo

Teknologia:  Asier Jiménez, Ricardo Aristondo

Informatika: Asier Jiménez (IKT arduraduna)

Erlijio: Antonio Jorrín, Esther Valbuena, Inmaculada Barbolla

English: Esther Valbuena, Tamara Nogueira

Heziketa Fisikoa: Carlos Orbea, Marta Alonso

Musika: Alberto Baños

Lengua Castellana: Inmaculada Barbolla, Antonio Jorrín

Euskera: Ianire Etxarri, Itziar Arteagoitia, Inmaculada Barbolla, Itsaso Martín

Ekonomia: Esther Balbuena

HEZIKETA BEREZIA
PT: Ainara García, Sor Alize Puente, Virginia Tellechea (Amaia Fernández)
Hezkuntza laguntzako espezialistak; Ana Isabel Escudero/Berta Patiño/Aketza Ormazabal

********
Zuzendari Titularra: Sor Olvido Póo
Zuzendari Pedagogikoak: Estibaliz Ruiz de Aguirre (HH, LH) eta Carlos Orbea (DBH)