Irakasle Taldea;

HAUR HEZKUNTZA 1.ZIKLOA:DSC06282

1 urteko gela: Arrate Monzón
2 urteko gela A: Igone Baztán

2 urteko gela  B: Ainhoa Lersundi

DSC06803
HAUR HEZKUNTZA 2.ZIKLOA

3 urte A: Aintzane Zárraga
3 urte B: Saioa Alonso

4 urte A: Iratxe Ajuria (HHko koordinatzailea)

4 urte B: Nerea Giménez
5 urte A: Maria Gayo
5 urte B: Mariví Aparicio

English: Vanesa Gorjón

DSC06194

LEHEN HEZKUNTZA

1. A: Marta Vallejo
1. B: Susana Oruetxebarria

2. A: Ihintza Revuelta
2. B: Esther Gómez

3. A: Isaac Ramírez
3.B: Idoia Crespo

4. A: Begoña Nieto
4.B: Laura Cantera(Ikastetxeko Kudeaketa arduraduna eta klasez kanpoko ekintzen koordinatzailea)

5. A: Marta Vázquez ( Pastoral arduraduna)
5. B: Pablo Garcés

6. A: Conchi Castro
6. B: Patricia Ardila

Arts:  Esther Gómez / Marta Vázquez / Patricia Ardila /Estibaliz R. de Aguirre
Science: Ane Olabarri / Borja Alonso (LHko koordinatzailea)
English: Esther Gómez / Ane Olabarri  / Borja Alonso

Heziketa Fisikoa: Isaac Ramírez / Pablo Garcés / Begoña Nieto
Musika: Marta Vallejo / Laura Cantera / Patricia Ardila

DERRIGORREZKO BIGARREN HEZKUNTZA
DSC062781. A: Ianire Etxarri
1. B: Tamara Nogueira
2. A: Antonio Jorrín
2. B: Guillermo Estalayo
3. A: Itziar Arteagoitia
3.B: Inmaculada Barbolla
4. A: Esther Valbuena
4. B: Maitane Bengoa

Biologia: Maitane Bengoa

Geografia eta Historia: Sor Alize Puente, Itziar Arteagoitia

Matematikak: Izaskun Arruzazabala, Ricardo Aristondo (DBHko koordinatzailea)

Fisika eta Kimika: Izaskun Arruzazabala, Guillermo Estalayo

Technology: Asier Jiménez, Guiller

IKT: Asier Jiménez ( IKT koordinatzailea )

Erlijio: Antonio Jorrín, Sor Alize Puentes

English: Esther Valbuena, Tamara Nogueira

Heziketa Fisikoa: Carlos Orbea, Eder Campillo

Musika: Alberto Baños

Lengua Castellana: Inmaculada Barbolla, Antonio Jorrín

Euskera: Ianire Etxarri, Itziar Arteagoitia, Inmaculada Barbolla, Tamara

Iniciación a la actividad emprendedora y empresarial: Esther Valbuena

Ciencias aplicadas a la actividad profesional: Maitane Bengoa

PREE: Iratxe Montes

HEZIKETA BEREZIA

PT: Ainara García, Montse Zabala, Virginia Tellechea
Hezkuntza laguntzako espezialistak; Myrian Arias, Ana Isabel Escudero, Berta Patiño, Aketza Ormazabal

********
Zuzendari Titularra: Sor Olvido Póo
Zuzendari Pedagogikoak: Estibaliz Ruiz de Aguirre (HH, LH) eta Carlos Orbea (DBH)